Украина, г.Киев, ул.Выборгская, 82, +38 (044) 599-0-553, church.golgofa@gmail.com

Понравилось? Поделись информацией с друзьями в соцсетях. Кликни:


Ник Вуйчич в исправительных учреждениях Украины

 Неймовірний талант – надихати людей любити життя і насолоджуватися ним

 

29 жовтня 2018 року державну установу «Житомирська виправна колонія (№4)» відвідав всесвітньо відомий мотиваційний спікер, автор бестселерів Нік Вуйчич.

Ник Вуйчич-1Дана зустріч була організована за ініціативи Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» та за сприянням Адміністрації ДКВС України.

До установи Нік Вуйчич завітав разом з сестрами Бондаренко, батько яких Йосип Бондаренко - автор біографічної книги «Три вироки», у радянські часи десять років провів у в’язниці за політичні та релігійні переконання.

В рамках візиту в клубі був проведений благодійний музичний концерт для персоналу та засуджених за участю Ніка Вуйчича та гурту «Маханаїм».

У виступі перед засудженими, яких було понад 400 осіб, Нік Вуйчич зосередився на питаннях мотивації, віри в Бога та життєвих цінностях, які допомагають долати труднощі та перешкоди, а також передав для засуджених та працівників установи примірники своєї книги «Життя без кордонів».

Сестри Бондаренко розповіли засудженими про важке дитинство без батька, про те що відчувають діти коли батько знаходиться у в’язниці, як вони зНик Вуйчич-2 нетерпінням щодня чекали побачення з ним.

По завершенню виступу начальник управління соціально-виховної та психологічної роботи Адміністрації ДКВС України Валерій Калівошко подякував Ніку Вуйчичу за те, що він зміг знайти у своєму щільному графіку час щоб зустрітися із засудженими та висловив сподівання, що засуджені сприймуть цю зустріч як поштовх до змін у своєму житті та зможуть знайти у ньому свій шлях на якому не буде місця для злочину.

Після виступу перед засудженими Нік Вуйчич поспілкувався із співробітниками державної установи «Житомирська виправна колонія (№4)» та філії державної установи «Центр пробації» в Житомирській області.

«Мені надзвичайно подобається бути в Україні, я радий усіх Вас бачити і дякую усім Вам за теплий прийом. Я полюбив Україну. Нехай Бог Вас усіх благословить» - сказав Нік. 

Ник Вуйчич-3