Украина, г.Киев, ул.Выборгская, 82, +38 (044) 599-0-553, info@golgofa.kiev.ua

Понравилось? Поделись информацией с друзьями в соцсетях. Кликни:


Засідання Правління УМХМ

У відділі ДПтС України в Закарпатській області
відбулось  засідання правління
Української Міжконфесійної Християнської Місії
«Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі»

 

24 лютого об 11 годині на базі відділу ДПтС України в Закарпатській області розпочалось засідання правління Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі». У засіданні беруть участь: начальник управління соціально-психологічної роботи із засудженими апарату ДПтС України Андрушко Ігор Васильович, заступник начальника відділу ДПтС України в Закарпатській області Думнич Андрій Михайлович та члени правління УМХМ «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» .


Після вітального слова Ігоря Андрушка, було розглянуто питання реалізації  навчально-професійні програми для капеланів, розподіл квот на навчання капеланів, представників різних конфесій. На цьому засіданні було обговорено перспективи проведення 13-14 квітня 2016 року міжнародної конференції «Сучасні підходи до питань пенітенціарного душпастирського служіння».


Також, на учасниками засідання розглянуто питання та внесено пропозиції щодо проведення в установах виконання покарань України благодійного концерту фінської співачки, лауреатки Євробачення Ніни Астром.


На завершення члени Душпастирської ради обговорили можливість та шляхи надання духовної та морально-психологічної підтримки персоналу ДПтС у зв’язку з перспективою реорганізації служби.