Украина, г.Киев, +380 (99) 00-11-0-88, church.golgofa@gmail.com

Понравилось? Поделись информацией с друзьями в соцсетях. Кликни:


Встреча членов правления миссии Тюремного служения

Зустріч членів Правління Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі».

 

 

25 березня 2013 року у Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відбулась зустріч членів Правління Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі».

В робочій зустрічі взяли участь члени Комітету, працівники секретаріату та члени Правління Місії :

1.Голова Правління Місії протоієрей Віктор Яценко (УПЦ МП);

2.протоієрей Павло Основенко (УПЦ КП);

3.священник Гжегож Драус (Львівська Митрополія Римсько-Католицької Церкви);

4.ієрей Костянтин Пантелей (УГКЦ);

5.Когут В’ячеслав Володимирович (Всеукраїнський Союз Християн Віри Євангельської – П’ятидесятників);

6.Пухляк Олександр Анатолійович (об’єднання незалежних Харизматичних Християнських Церков України (Повного Євангелія);

7.Вертило Лев Пентелейович (Українська Уніонна конференція Церкви Адвентистів Сьомого дня);

8.Дмітрієвський Євген Володимирович (Союз вільних церков християн Євангельської Віри України);

9.Цивилюк Володимир Іванович (об’єднання церков ХВЄ «Спасіння»);

10. Дудка Віктор Якович (Всеукраїнський союз обєднань євангельських християн-баптистів);

11. Казьменко Сергій Володимирович (Релігійний Центр Української Християнської Євангельської Церкви);

12. Васильчук Юрій Анатолійоич

 

       Від імені Комітету до учасників міжконфесійної християнської місії

звернувся народний депутат України Сас Сергій Володимирович, який відзначив важливість консолідованої роботи представників християнських конфесій оресоціалізації осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

       Також, народний депутат Сас С.В. поінформував присутніх про законотворчу роботу, яка ведеться у Комітеті, особливо, з питань, що стосуються Пенітенціарної Служби України.

       В свою чергу, представники вищезазначених конфесій поінформували членів Комітету про роботу, яка проводиться духовенством в місцях позбавлення волі, а також про проблеми, які мають місце, особливо в частині конституційного права на свободу віросповідання.

       Кожен з членів Місії висловив свої побажання щодо співпраці з Комітетом. Голова Правління Місії протоієрей Віктор Яценко зауважив про необхідність покращення розвитку ініціатив щодо пастирського служіння священників різних конфесій в місцях позбавлення волі, зокрема в слідчих ізоляторах та виправних колоніях.

       Євгеній Дмитрієвський зазначив: “Дуже добре, що є можливість розробляти теоретичні засади служіння на основі практичного досвіду пастирської опіки церков”.

       Віктор Дудка: “Сам факт, що ми знаходимось у цьому приміщенні свідчить про зацікавлення Комітету місією церков у тюрмах, нехай Бог благословить цих людей, які тут трудяться  також приходити до віри в Бога”.

       Вертило Лев зауважив: “Мені здається, що це велика перспектива професійного оформлення капеланства на основі фахового навчання представників усіх конфесій.”

       Рустам Фатуллаєв: “Моє побажання в усіх пропозиціях і рішеннях, які розробляє Комітет бачити долі людей.”

       Олександр Пухляк: “Дякую за увагу до Місії, бажаю розвитку, співпраці та взаємовідносин.”

       Сергій Казьменко: ”Наша пастирська праця пов’язана з людьми, ми розуміємо свою відповідальність і нам дуже важлива підтримка Комітету в роботі з людьми, які потрапили до місць позбавлення волі, а також у профілактиці злочинності.”

       Протоієрей Павло Основенко: “Бажаю щоб Комітет підготував такі законопроекти, які відповідають не лише літері, але і духові Закону Божого, тоді легше буде священикам служити, а громадянам, в місцях позбавлення волі, легше буде користуватися правами, які їм гарантує Конституція України.”

       Ієрей Костянтин Пантелей: “ В місцях позбавлення волі ніколи не буде забагато священиків і волонтерів, тому законодавчі ініціативи у сфері душпастирства в тюрмах мають враховувати найкращий міжнародний досвід, а також багатоконфесійну палітру служіння. ”

       Заступник начальника профільного Департаменту ДПтС Віталій Хведчук: “Щороку, близько 40 тисяч наших громадян звільняються з місць позбавлення волі, більшість з яких, молодого та працездатного віку. Їх подальше життя впливає на економічну безпеку нашої держави, тому, пенітенціарна служба розглядає діяльність релігійних організацій в якості партнерів у цьому процесі. Ми дивимося на них не лише як на релігійні організації, які здійснюють додатковий громадський контроль за діяльністю установ виконання покарань, але й беруть на себе відповідальність за служіння своїх священників.

       Учасники Місії відвідали Свято-Володимирський храм у Верховній Раді України.